IT specialista rendszermérnök

Cég

Delta Systems Kft.

Feldatok, felelősségek

  • pÜgyféligények szakmai szempontból történő azonosítása és a megfelelő műszaki megoldások kidolgozása hálózatos és IT biztonsági területen
  • pRendszerek implementációjához és átadásához szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
  • pKövetkező generációs hálózatbiztonsági rendszerek bevezetésének műszaki támogatása
  • pVezetékes és vezeték nélküli hálózati infrastruktúra rendszerintegrációja nagyvállalati megoldásokkal
  • pTeszt és fejlesztői rendszerek felépítése
  • pÜzemeltetés támogatása Level-3 szinten
  • pSzakmai ismeretek és gyártói képesítések megszerzése

Elvárásaink

  • Z5+ év hálózatos és/vagy IT biztonsági területen szerzett tapasztalat
  • ZAz alábbi technológiák ismerete
  • $Következő generációs tűzfalak, UTM megoldások (Cisco, Fortinet, Palo Alto, WatchGuard)
  • $Végpont védelmi megoldások
  • $Sérülékenység menedzsment
  • $Wi-Fi hálózatok (Cisco, Aruba)
  • $Vezetékes helyi hálózatok (Cisco, HPE, Aruba)
  • ZCCNP R&S/Security képesítés (vagy egyéb gyártói, Professional szintű)
  • ZAngol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban)
  • ZSzakirányú felsőfokú tanulmányok
  • ZHálózatintegrációban szerzett tapasztalat
  • ZProjekt- és rendszerszemléletű gondolkodás
  • ZÖnálló, kezdeményező, kihívásokat kereső, tanulékony személyiség
  • ZKörültekintő, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • LBiztonsági elvek és gyakorlati magvalósításuk részletes ismerete
  • LHálózati-, hálózatbiztonsági rendszerek tervezésben és kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • LRendszerintegrációs tapasztalat
  • LGyártói minősítések
  • $Cisco design/specializációs (security) vizsgák
  • $HPE Aruba
  • $Fortinet NSE
  • $Palo Alto
  • $CISSP (ISC)²
  • LSérülékenység menedzsment rendszerek ismerete
  • LSDN/DevOps tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Érdeklődésednek megfelelő specializálódási irány és projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai kihívásokat, lehetőséget a fejlődésre
  • Szakmai minősítések megszerzése
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil háttér
  • Szakmai konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Remek csapat és támogató környezet
  • Versenyképes kompenzációs csomag

[contact-form-7 id="238838"]

Általános jelentkezés

[contact-form-7 id="239014"]

Kérdése van?

Írjon nekünk!

Popup

Formátum: 063012345678

GDPR